Rozvoj příští generace kodeků pro Video vysílání služby

- May 06, 2016-

2005 Consumer Electronics Show v Las Vegas (CES), příští generace kodek objektem v průmyslu, že umožňují poskytovatelům služeb v omezení šířky pásma video v síti.

V hlavní projev na CES, CEO SBC Communications, odhalily, že společnost plánuje využít internetového protokolu (IP) přenos nových digitálních video služby detailů. Ostatní telekomunikační společnosti se také snažily IPTV podnikání byl zahájen v roce 2005, včetně BellSouth a Verizon business.

V přehlídce Sirius satelitní rádio společnost oznámila, že by přenášet video přes satelitní síť, která pomáhá s XM satelitní rádio společností ve videu a soutěžit s pozemní HD vysílání.

Kabelové televizní společnosti vstoupit VoIP podnikání nutí telekomunikační společnosti vstoupit na trh IPTV. "Je to téměř jehly relativní věci," analytik IMS Research Paul Erickson říká. Chystá se první IPTV zpráva zveřejněná počátkem letošního roku.


Dvojice:Trend vývoje technologie kodéru videa a Video systémy přehled Další:Dekodér videa principy systému sledování a kontroly