Progresivní rozvoj průmyslu IPTV

- May 06, 2016-

Od vývoje obchodních požadavků a technologií rozvoj technologie IPTV má několik charakteristické rysy.

Integrované řízení platformy operace je lepší. Na základě obsahu může potrubí může být řízené, integrované kontroly platforma postupně mají stupeň separační kapacitu; Další Twitter interakce, video sdílet aplikaci obsahu a integrace technologií.

Za druhé, jako člověk stroj interakce portál EPG podpora Flash a HTML5 webových technologií vykreslování tvoří krok za krokem flexibilní a podporuje bohaté aplikace s přidanou hodnotou.

Tři HD, 3D video se postupně zvyšuje. IPTV pomocí nové kódování a dekódování technologie, kodéry, síť doručování obsahu (CDN) do set-top-box podpora 720P, 1080I a Dolby 5.1, 7.1 audio, video, pro vysoce kvalitní audiovizuální zážitek.

Čtyři je inteligentní CDN, tlačí podporu pro HD vysílání multimediálních datových proudů funkce pro podporu obchodní integraci.

Pět je systém specifikace rozhraní mezi platformu více zdokonalil. Celkový integrovaný vysílací platformu a platformu, vysílání platformy a rozhraní mezi přenosové soustavy jasněji, EPG rozhraní spolu s řešením CDN, lépe. Kromě toho cloud computingu technologií pro IPTV platformy a sítě konstrukci a lepší obchodní kapacity a uživatelské zkušenosti.


Dvojice:IPTV Business Development Mode Další:Sledujte vývoj IPTV