IPTV Business Development Mode

- May 06, 2016-

Podle tři sítě fúze týkající se politika poskytuje, vysílání a telekomunikační průmysl ve spolupráci prováděných IPTV obchodního procesu v, vysílání systému vnitřní postupně "jednotný systém a dvě úrovně schématu" systému vysílání, ve vysílání a telekomunikační průmysl mezi nimi tvoří má "vysílání led a společné spolupráce" režim práce, rozumné obě hladiny vysílání instituce a vysílání průmyslu a telekomunikací celkových zájmů. Centrální rozhlasové a televizní agentury, místní vysílání a telekomunikačním operátorům založené na jejich hlavní činností a zdrojů, společné podpory rozvoje podnikání IPTV a rozšíření. Když počátkem února 2013, CNTV spolupracoval s Yunnan, Sichuan, Hunan, Shenzhen, Hebei, Liaoning, Shandong, Pekingu, Ťiang-su a 9 regionálních operátorům, telekomunikační IPTV podnikání byla podepsána dohoda o trojstranné spolupráci dále prozkoumat IPTV obchodního rozvoje režim podle čínských podmínkách.

Podle modelu rozvoje podnikání účastníci aktivně podporovat podnikání související události. Mezitím nejen s tradičními TV vysílání, IPTV a VOD služeb, rovněž integrace internetových a komunikačních aplikací, ZDŮRAZŇUJÍC přesnost komunikační interakce a může splnit rostoucí poptávku po domácí zábavy a kultury. V posledních letech IPTV uživatelé stále zvyšovala její velikost. Do konce roku 2010, Čína IPTV uživatelů o 3 miliony dolarů; do konce roku 2011, třikrát pilotní komerční uživatelé asi 3,5 milionu domácností od srpna 2012, národní IPTV účastníků dosáhne 19 milionů jednotek, podle statistik z vysílání datových proudů médií, do konce roku 2012, národní IPTV předplatitelé k dosažení 23 milionů domácností, ve srovnání s vyšší růst. 2013 1 květen, můj čistý nárůst o 3.108 milionů IPTV obchodních uživatelů, nárůst o 46,4 % na 24.851 milionů.


Dvojice:Mine1002-BNC MPEG-4 Avc/H. 264 HDMI kodér nahradit HD Video Capture kartu Video & zvuku HDMI vstupu IPTV kodér videa Další:Progresivní rozvoj průmyslu IPTV