Řešení IPTV pro živé vysílání v hotelu

- Nov 30, 2019-

Díky rychlému rozvoji globální ekonomiky poskytlo hotelnictví zákazníkům pohodlnější a efektivnější služby, aby odrážely mezinárodní značky a uspokojovaly rostoucí potřeby zákazníků. Na základě obsahu poskytovaného samotným hotelem se mezinárodní konsenzuální myšlenky IT v oblasti "digitálních hotelů a širokopásmových pokojů", založené zejména na informatizaci hotelů a širokopásmovém připojení, staly konsenzem v odvětví hotelových hotelů. Hotel IPTV systém lze umístit do pokojů, lobby, schodišť, podlah, konferenčních sálů a dalších LCD displejů nebo LCD TV displejů. Podívejte se na videoobsah a video na vyžádání poskytované hotelem kdykoli a kdekoli.


IPTV Solution Technologie MINE poskytuje různé kodéry iptv včetně samostatného kodéru h264 / h265 a vícekanálových kodérů 1U / 3U namontovaných do stojanu .


Výhody řešení IPTV

1. Podporuje digitální živé rozhlasové signály, analogové živé rozhlasové signály a IP živé rozhlasové signály.

2. Podpora více formátů video souborů, obrázků, textů, dokumentů, hudby a dalšího obsahu.

3. Podporujte integraci více systémových rozhraní a zajistěte hladké ladění kloubů.

4, 24 hodin bez dozoru, stabilní provoz.

5. Podporujte push aplikace třetích stran


Systém IPTV může hotelu pomoci každoročně ušetřit téměř tři čtvrtiny nákladů na televizi a obohatit informace o počítačích v síti hotelu, díky čemuž má host více informativní hotelové služby!


Dvojice:Ne Další:Aplikace 4K enkodéru v chirurgické výuce